Coś co lubią wszyscy: Auta i ślub

e najważniejszą okazją, aby pokusić się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta...do ślubu śląskie - i możemy się przejechać Bugatti, McLaren albo limuzyną czy innym wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!Co to ślub? DefinicjaŚlub st

Coś co lubią wszyscy: Auta i ślub Na prawie każdą istotną uroczystość w naszym życiu należy się dobrze ubrać, ale też trzeba zadbać o odpowiedni transport, którym pojedziemy na miejsce. Są okazje mniej i bardziej istotne, ale myślę, że najważniejszą okazją, aby pokusić się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta... - i możemy się przejechać Bugatti, McLaren albo limuzyną czy innym wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!

Co to ślub? Definicja

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo ? bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ślub


Żenujący poziom fotografii ślubnej

Kolejna kwestia, to wymagajmy przedstawienia umowy, żeby nie okazało się, że wyjdą potem jakieś dodatkowe kwoty do zapłaty. Najlepiej podpisać umowę precyzującą zakres wykonanych przez fotografa prac (ilość zdjęć, fotoksiążka, itd.).

Rozczaruję was, większość zdjęć ślubnych reprezentuje dość żenujący poziom, nawet pod względem techniki fotografowania, a co dopiero jeśli chodzi o artyzm. W wypadku tego rodzaju usługi decydujący głosnależy do klientów, dlatego liczy się - najczęściej cena.


Poszperaj i przejrzyj różne oferty

Przejrzyjmy nie tylko galerię na stronie fotografa, ponieważ są tam tylko wybrane, najlepsze ujęcia. Zwróćmy uwagę również na bloga - tam zazwyczaj są sesje z każdego ślubu, a jeśli nie, to na pewno będzie ich więcej, niż w galerii. A jeśli fotograf nie ma bloga? Cóż, to nie za dobrze o nim świadczy.


Przemyśl czy stać Cię na słabe zdjęcia

Inna kwestia, że są także zdjęcia wybitne. Za tym idzie odpowiednio wysoka cena, oraz trudność z rezerwacją terminu. Co nie powinno dziwić, jakość kosztuje, a mimo wszystko chętnych nie brakuje.

Czy warto mieć takiego fotografa na własnym ślubie? Cóż, to zależy jakie kto ma gusta. Dobre zdjęcia zawsze będą doskonałą pamiątką, którą z dumą będzie można prezentować następnym pokoleniom. Moim zdaniem - warto. Bo to jedyne (poza wspomnieniami) co zostanie z tego wyjątkowego dnia.