Liczy się dobra zabawa

zych wydarzeń. Nie da się ukryć, że zabawa weselna zawsze jest obarczona dużymi oczekiwaniami, dlatego też, jeżeli chcemy, aby wszystko odbyło się tak, jak sobie wymarzymy, to odpowiednio szybko musimy zacząć przygotowania do nasz

Liczy się dobra zabawa Twoi goście zasługują na dobrą zabawę:

Muzykowanie na weselu

Wesele to w życiu każdego młodego i nieco starszego człowieka wchodzącego w związek z druga osobą jedno z najważniejszych wydarzeń. Nie da się ukryć, że zabawa weselna zawsze jest obarczona dużymi oczekiwaniami, dlatego też, jeżeli chcemy, aby wszystko odbyło się tak, jak sobie wymarzymy, to odpowiednio szybko musimy zacząć przygotowania do naszej imprezy. Przede wszystkim trzeba skupić się na sali oraz na zespole grającym. Z tym pierwszym nie ma tak dużych problemów, gorzej jest jednak w przypadku drugim. Co zrobić, jeżeli nie wiemy, jakich muzyków wybrać? Przypatrzmy się swoim upodobaniom muzycznym i zastanówmy się, czy można do nich tańczyć. Jeśli tak to połowa problemu z głowy. Jeżeli nie, to musimy szukać dalej i pójść na jakiś kompromis.


Wesele od strony muzycznej

W rytmie disco-polo - tak jest najczęściej. Bo wtedy, wiadomo, ludzie się podobno najlepiej bawią. Nawet te zrzędy, co to niby w zaciszu domowym tylko melomanów udają. No cóż - oprawa muzyczna przeciętnego polskiego ślubu to dla człowieka wrażliwego artystycznie po prostu koszmar. A jak jeszcze nie daj Boże znasz się trochę na muzyce... No to masz przesrane. Dobra mina do złej gry, dużo alkoholu i stopery do uszu... A i tak mimo wszelkich starań wyjdziesz na gbura. No bo jak to, nie bawisz się dobrze? Na MOIM ŚLUBIE nie bawisz się dobrze? Noooooo jaaaaaak tooooo? No właśnie. I weź tłumacz, że nie wiem - ortopeda ci tańczyć zabronił, albo złapał cię nagły kurcz mięśni i nie chce jakoś przejść. No bez jaj ludzie - naprawdę te zespoły weselne to kicha jest zazwyczaj. I jeśli ktoś ma tego pecha, że mu słoń na ucho nie nadepnął, to niestety - choćby chciał, to się dobrze bawił nie będzie. No, dlatego ja grzecznie odmawiam wszelkich ślubnych zaproszeń. Przykro mi - nawet cysterna alkoholu nie jest w stanie załagodzić sytuacji.


Potęga muzyki filmowej

Nie da się wyobrazić sobie obecnie filmów bez ścieżki dźwiękowej. Niektóre z nich są naprawdę fascynujące i lubimy ich słuchać również poza pozycjami, którym towarzyszą jako tło. Muzyka filmowa to ciekawa dziedzina sztuki, czasem lekceważona, ale bez wątpienia warta uwagi ? możemy dzięki niej poczuć się jak bohaterowie ulubionego filmu.
Niektórzy jej kompozytorzy chętnie sięgają po motywy znane z muzyki klasycznej. Korzystanie z tego bogactwa to wyśmienity pomysł na to, aby wpleść ciekawe i podkreślające dramatyzm czy dynamikę danej sceny melodie, a nam zagwarantować doskonałe chwile spędzone w skupieniu i zachwycie nad danym filmem.
Przykładowo ludzie na całym świecie cenią sobie utwory Hansa Zimmera. Są one elementami chociażby filmów takich jak ?Incepcja?. Płyty z jego kompozycjami rozchodzą się w doskonałym tempie, a sam twórca nie może narzekać na brak zainteresowania, mimo że tworzy ?tylko? tło do akcji na ekranie ? niezwykle jednak potrzebne tło.